KM
Soru Sahibi
24 Eylül 2017 12:16

El bileği yaralanması

Hocam benim ayağım takıldı cama çarpıp bileğimi kesildi hastaneye gittim fazla derin değil dedi dikiş attırmadım yara kapandı ama yara iyileştikten sonra bir önünde bir arkasında şişlik oldu 3 haftadır geçer dedim geçmedi zorladığım zaman ağrıyor nedir bu asker olduğum için hastaneye gitmem sıkıntı lütfen içimi rahatlatın hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Geçmiş olsun Mustafa Bey. tarif ettiğiniz şikayetler zamanla geçer. ancak kesi sonrası tendon (Bağlar) yaralanmadığından emin olunmalı. Ortopedi uzmandan randevu alın ve muayene olunç saygılarımla

20 Ekim 2017 16:16