çn
Soru Sahibi
1 Ekim 2021 17:55

EL AYAK TERLEMESİ

el ve ayak terlemesine tedaviniz nedir hocam yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Genç yaşlarda el ve ayak terlemesi genellikle altta yatan bir hastalığa bağlı değildir. Ancak yine de daha önce yapılmadıysa konu ile ilgili bazı tetkiklerin yapılması gerekir. Sonrasında öncelikle krem tedavilerine başlanabilir. Ancak şikayet şiddetliyse genellikle işe yaramaz. Bu durumda da iyontoforez veya botox tedavisi planlanabilir.

2 Ekim 2021 10:14