çy
Soru Sahibi
6 Aralık 2015 18:33

ekstrasistol

hocam 25 yasındabir cocukannesiyim kalbimde 1.derece mitral yatmezlik var dediler onemsız dediler hamileyken ogrendım sımdi oglum 1 yasında ve benim kalbimde sankı durmalar oluyo gogsumde ANİ vuruslar oluyo resmen kalbimin durup calıstıgını hissediyorum cok doktora gittim hepside bi sey olmaz cogu ınsanda oluyo sadece sen cok hissediyosun deiler korkma dediler ama ben cok korkuyorum cok fazla oluyo ozellıkle yemeklerden sonra mıgdem sisince. kalp krznden cook korkuyorum ne olur bana soylermısınız bısı olurmu kalp krızı gecırırmıyım kalbım dururmu ne olur yardım edin bole yasanmıyo cook kafama takıyorummm artık dayanamıyorum dusundukce sankı daha cok oluyo korkudan merdıven cıkamıyorum yavas yuruyorum ne olur yardım edin bıktım artık.......

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Siz kalp hastası değil panik atak hastası olmuşsunuz. ..bence psikiyatriden yardım isteseniz daha iyi olur kanaatindeyim

6 Aralık 2015 18:55
çy
Soru Sahibi

hocam ekstrasistol dediler anı vuruslarıma

6 Aralık 2015 21:15
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Psikolojik olur. ..bir önemi yok ..

6 Aralık 2015 21:23
çy
Soru Sahibi

tesekkur ederim :) bırazda olsa rahatladım :)

6 Aralık 2015 21:41
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

.

6 Aralık 2015 21:46