KM
Soru Sahibi
31 Mart 2016 23:13

Eko sonuclari

Merhaba hocam 32 yasindayim biraz kiloluyum yapilan eko sonuclarim normalmidir(babam aort anv. Ameliyati gecirdi) ne siklikla kontrol olmaliyim ; Aort kok:3,3 cm Velosite:1,1 cm Sol vetrikul- Diyastolik cap: 4,5cm Sistolik cap:2,9 cm Eneksiyon fonk.:62 Sol atriyum:3,5 cm Tesekkurler

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Bes senede bir olcturmeniz yeterli

2 Nisan 2016 11:00
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Bes senede bir olcturmeniz yeterli

2 Nisan 2016 11:00
KM
Soru Sahibi

Hocam su anki eko degerleri normalmidir simdiden tesekkurler cevaplariniz icin

3 Nisan 2016 00:28
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Tamamen normal

3 Nisan 2016 13:20
KM
Soru Sahibi

Hocam iyi gunler kardiyoloji doktorum çarpinti sebebiyle vasoxen 5mg (yarim) ilac baslamisti 3 hafta once (carpinti hareketsiz yasamin sonucu spor yapman gerekli sonra duzelir dedi) ben bu ilaca basladigimdan beri uyku bozuklugu olustu carpintim su an yok gibi ayni zamanda anksiyete tedavisi gordum 3 yil yeni biraktim o ilaclarida bu vasoxen uyku bozuklugu yaparmi ?prospektusunde benzer seyler yaziyor sizin oneriniz nedir tesekkurler

8 Nisan 2016 18:18
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

.

9 Nisan 2016 11:31