KT
Soru Sahibi
21 Mart 2020 11:14

Dudak titremesi

Hocam merhaba ara sıra dudak titremesi oluyo unutkanlık var bugun den yarına yapacağım işi uyuyup kalktıgım da unutuyorum ve planlama yapamıyoruz organize olamıyorum ve karşımdakini net olarak anlayamıyorum çözüm üretmekte sıkıntı çekiyorum dalgınlık var bilgi tutamıyorum beynimde kayıt yapmıyor 31 yaşındayım çok çabuk yoruluyorum tms tedavisi benim için yararlı olurmu seans ücretini ne kadar muayeneye ücret alıyormusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Sönmez
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Öncelikle geçmiş olsun Taner bey. Öncelikle bu şikayetlerinizin sebebini anlamak için nörolojik muayene ve tetkiklerinizin yapılması gerekli . Sonrasında TMS tedavisinden fayda görürmüsümüz değerlendirilir. Bilgi için *** *** ** Tlf arayabilirsiniz.

21 Nisan 2020 12:53