GM
Soru Sahibi
26 Şubat 2009 15:58

doktor hanım merheba benımoglum 03 12 2000 dogumlu oglumun on ust cene

doktor hanım merheba benımoglum *** *** ** dogumlu oglumun on ust cene yapısında bozukluk var bana onerebılecegınız bır ortodontı uzmanı varmı

1 cevap
Cevaplar (1)

slm hanifi bey .geçmiş olsun.dr azize sonay altunay var hatayda | Diş Hekimi Uzmanlık: Adres: Kışlasaray Mah. Fevzi Çakmak Cad. Yeşil Köşk Apt. 22/3 Antakya Şehir: HATAY ... adresini yazdım.iyi günler

3 Nisan 2009 16:09