ÖD
Soru Sahibi
1 Temmuz 2010 12:54

doktor hanim merhaba en klomen tedavisiyle hamile kaldim 20 yasindayim 8 ha

doktor hanim merhaba en klomen tedavisiyle hamile kaldim 20 yasindayim 8 haftalik gebeyim ama doktorum bebegin kalp atisini duymadi ama kan testine falan bakti testler iyi dedi haftaya tekrar gel dedi ama benim hic agrim olmuyordu begun biraz sancim var acaba beegin kalbi durmus olabilirmi ne olur bana yardim edin cok krkuyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nevin Özsaraç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

8 hafatlıkta gebelikte kelp atışlarının görülmesi gerekir. sancıların başlaması düşük belirtisidir. doktorunuzla tekrar görüşün

9 Temmuz 2010 12:56