KE
Soru Sahibi
27 Eylül 2011 13:56

doğum sonrası kilo verme

hocam merhaba 6 ay önce doğum yaptı emziriyorum 8 kilo fazlam var emzirdiğim için diyet yapamıyorum akupunktur ile verebilirmiyim çorumda yaşıyorum muayene adresiniz ve seans ücretlerini öğrenebilirmiyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Kaynak
Aile Hekimliği

merhabalar Elif Hanım, öncelikle mesajınızı geç cevaplandırdırdığım için kusura bakmayın ,Ypğun işlerimden dolayı maillerime uzun zamandır bakamamıştım.Yeni getirilen tam gün yasası dolayısıyla Aile hekimlğine geçtim şuan muayyenehanem yok.Elbetteki Emzirme döneminde kilo verilmez diye bir şey yok.www.suatkaynak.com adresine girerseniz orda beslenme kısmında verdiğim örnek tablo var.o beslenmeye uyarsanız çok çabuk sürede ideal kilonuza kavuşursunuz.Ayrıca emzirmenizde bebeğinizin gelişimi daha sağlıklı olur.sağlıklı günler dilerim

1 Ekim 2011 16:59