OS
Soru Sahibi
26 Mart 2020 03:21

Dizimde sivi azalması yaş 16

Merhaba hocam Ben 16 yaşındayım kendimi bildim bileli dizim agriyor sıvı azalması varmış hap içince geçiyor. Ne yapmam lazım ameliyat olurmu bana

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Recep Sağlam
Aile Hekimliği

Günaydın Sıla hanım, yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile sıvı azalması bir uzman tarafından değerlendirilmiş bu doğrultuda meslektaşım incelemiş ve değerlendirmiş .Şikayetlerin devam etmesi durumunda ortopedi uzmanı ile görüşmende fayda var.Saygılarımla

26 Mart 2020 09:23