ÇA
Soru Sahibi
2 Nisan 2021 03:11

Dizde yırtık

Merhaba eşim dizlernden rahatsız 58 yaşında 4 derece dediler ortopediye gönderdiler ameliyatsız careler varmı hocam saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nuray Bingöl Birinci
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba 4 derece evet ileri birece ama yine de fizik tedavi, ozon, kök hücre... bir çok tedavi yöntemi var. görmek lazım kendisini de mr'ını da. Bir fizik tedavi uzmanına başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun

19 Nisan 2021 11:25