dt
Soru Sahibi
4 Ocak 2017 18:41

Diz ameliyatı

Hocam iyi günler ben 24 yaşındayım Ve dizimden 1 öçb ve iç menüsküsten de 3 kere ameliyat oldum menisküsüme yaklaşık 3 hafta önce 3 tane dikiş atıldı Ve doktor değnek kullanacaksın diye değnek.diz kapağımın iç menisküs kısmına doğru olan yerde ağrılarım oluyor normal mi sizce ve tahmini süre olarak kaç hafta sonra normal yürüyebilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Savaş Kudaş
Spor Hekimliği

İyi gunler Agrı normal ancak uzun surerse tekrar doktorunuz görsun yada bezmialem üniversitesi spor hekimliğinde tekrar değerlendirilsin Saygılar

19 Nisan 2017 20:42