UA
Soru Sahibi
1 Eylül 2020 15:41

DİYALİZE BAĞLI DAMAR TIKANMASI

HOCAM BABAM MEHMET TOKER İLE ŞUAN SİZ İLGİLENECEKSİNİZ 15 YILLIK DİYALİZ HASTASIDIR VE DAMARLARI TIKALI DURUMDA OLDUĞU İÇİN ARTIK DİYALİZ OLAMAMAKTADIR.LÜTFEN ONA İYİ BAKIN...

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ömer Tanyeli
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun Ayşe Hanım, Hastanız şu an kalıcı kateteri ile diyalizde.. Problem olmaz ise diyaliz sonrası kateteri de efektif bir şekilde çalıştı ise taburculuk planlayacağız.. Hastanız bize emanettir, merak etmeyiniz.. Saygılar..

3 Eylül 2020 09:21