ÇY
Soru Sahibi
9 Nisan 2013 12:44

Diyabet

Aslı hanım merhabalar.. 32 yaşında bir bayanım. Kendimi bildim bileli çok yememe rağmen kg almam ve çok sık acıkırım. Son zamanlarda acıkma sıklığım tıka basa yememe rağmen hiç bişey yememiş gibi 2 saate düştü. Ve acıktığımda anında göz kararması, tansiyon düşmesi, el titremesi, aşırı sinir ve saldırganlık oluyor. Ve her gün tatlı yemeden duramıyorum. İnternetten biraz araştırdım lakin bunun şekerle bir alakası olabilir mi? Şeker ölçümü yaptımalı mıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Aslı Akaltun
Pratisyen Hekimlik

merhaba ..açlık tokluk şekerinize ve insülin değerine baktırmanızı öneririm

9 Nisan 2013 12:59