21 Mart 2016 23:08

dişte kist

Merhaba, bende ön iki dişimde eski kaplama dişimde kist tespit edildi, gerekli röntgenlerden sonra tadaviye başladık eski kanallarım açıldı porselen dişim enfeksiyondan dolayı iğnesiz çıkarılıp temizlendi ancak dişimde iltihap tam bitmedi doktor çıkartıp temizlediği porselen dişi geçici olarak tekrar taktı ve 1 hafta sonraya randevu verdi iyileşme süreci için sizce yaşadığım aşamalar normal midir enfeksiyonun tam geçmemesi riski var mıdır ameliyat gerekirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, Dişinizdeki lezyonun tedavisi anladığım kadarıyla devam ediyor. Bahsettiğiniz operasyon gibi diğer seçenekler eğer dişiniz tedaviye yanıt vermez ise söz konusu olabilir. Doktorunuz bu tedavi seçenekleri hakkında sizi bilgilendirecektir. Geçmiş olsun..

31 Mart 2016 11:01