HA
Soru Sahibi
20 Mayıs 2020 11:56

Dişte hassasiyet

Eda hanım merhabala. Dün elimle istemsizce alt köpek disimin birine baskı yaptım hafif ağrı ve hafif sallanıyor hissi veriyor. Alt köpek dişi normalde güçlü bir diş değil mi? Bu kadar küçük birşey zarar vermiş olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Eda Candemir
Diş Hekimi

Merhabalar Elinizle ufak bir baskıyla Saglam çürüksün köpek dişinize bişey olmaz belki daha önceden gözden kaçan bir çürük vs vardır siz dokununca Kırılmıştır burdan bişey söylemek zor muayene etmek en doğrusu

25 Mayıs 2020 10:22