km
Soru Sahibi
5 Aralık 2016 14:39

dışkı kaçırma

iyi günler hocam ben 43 yaşındayım benim sıkıntım ne zaman büyük tuvaletimi yapsam işim bittikten sonra bir sıkıntı yok daha sonra kendi kendine makattan çok az dışkı geliyor.daha sonra temizledikten sonra bir daha gelmiyor.tekrar ne zaman büyük tuvaletimi yapsam aynı işlem devam ediyor.son 1 senedir böyle.yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cem Kızılaslan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Murat Bey merhabalar. Geçmiş olsun öncelikle. Mevcut şikayetiniz ile ilgili bir Genel Cerrahi uzmanı ile görüşmenizi öneririm.

5 Aralık 2016 16:22