25 Aralık 2015 22:17

Dışim kirildi

Hocam öncelikle iyi akşamlar .Bu aksam alt on dislerimden birisinden disin yaklasik 5 te biri kadarı kırıldı haftasonu kapali oldugu icin disciye pzt günü gidecegim. Sizce bu dis yeniden yerine konulabilirmi. Internetten arastirdim dokulari canli tutabilirsek olma ihtimali varmis dokulari canli tutmak icin ne yapabilirim. Sut e koydum olurmu ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Serin sütte bekletmek doğru bir tercih ama onun da süresi vardır. Hekiminiz parçayı dolgu yaparken değerlendirebilir.

28 Aralık 2015 22:31