KE
Soru Sahibi
28 Ekim 2017 09:48

dişim çürük apse yaptı

Merhabalar hocam.bu hafta diş çürüğü için size muayene ye gelmiştim .diş im apse yaptı.bana verdiğiniz antibiyotik 500mg ve gunde 2defa alıyorum.prospektüsünde yetişkinlerde 1500mg gunde 2defa öneriliyo.ilacımın dozajını arttırmamda bi sakınca varmı? Agrılarım cok siddetli ve dayanamıyorum. Antibiyotiğin yanında brufen ve flurend verdiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Sevil Zileli
Diş Hekimi

Merhabalar.. İlaçlarınızı önerilen şekilde kullanınız.Ağrınız enfeksiyon nedenli , enfeksiyon sınırlandıkça ağrı azalacaktır.

29 Ekim 2017 14:58