15 Eylül 2015 21:29

diseti kanseri

Hocam saygilat 53yasindaki kardesimde diseti kanseri cikti sigara iciyordu bu hastaliktan korunma icin pnetiniz yokmu tedavisi hakkinds oneriniz ypkmu ameliyat olacak hayati tehlikesi cokmu beni ameliyat sonrasi yedavi yolu nasildir beni aydinlatirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Musat Öncelikle acil şifalar diliyorum kardeşinize ve size de sabırlar diliyorum. Eminim uzman doktorlar kardeşinizin durumu ile ilgileniyorlardır ve umarım ameliyatı başarılı bir şekilde geçer ve en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur. Bu ciddi vaka ile ilgilenen doktorlarınız sorularınızı cevaplamakta daha doğru adrestir. Benim vakayı görmeden bilgisayar aracılığı ile bir yorumda bulunmam yanlış olur. Metin olun, doktorlarınıza güvenin ve her şeyin daha iyi olacağına dair pozitif düşüncelerinize sadık kalın. En yakın zamanda sağlıkllı günler sizlerin ve kardeşinizin olsun. Sevgi ve saygılarımla.

26 Eylül 2015 09:48