GD
Soru Sahibi
31 Aralık 2015 00:09

Diş törpüleme

Merhabalar hocam, ben 3 ay önce diş tellerimi çıkartırdım şeffaf koruyucu verdiler ama takmıyorum dişlerim de bir problem olur mu? Ayrıca, iki ön dişim tırtıklı törpüleme işlemi uygulanabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Koruyucu kullanmanız gerekiyorsa ve kullanmasanız dişleriniz tekrar bozulabilir. Alternatif uygulamalar için hekiminizden yardım isteyin. Dişleri törpülemek tavsiye edilecek bir işlem değil ancak elbette yapılabilir.

31 Aralık 2015 08:18