ÖF
Soru Sahibi
10 Ekim 2017 00:12

Diş teli taktırmak

Merhaba yaşım 29 benim alt diş de sorun yok ama üst dişler cok egri diş teli taktırmak istiyorum ama taksit oluyor mu alt dişe de takmam mecburi mi en kısa sürede bilgim olursa sevinirim hemenn yaptırmak istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Fatma hanım merhaba, diş teli tedavisinde çok nadir durumlarda sadece bir çeneye tel takılır. Geri kalan durumlarda hem alt hem üst çeneye takılır, çünkü değiştirilen çeneye göre diğer çenedeki dişleri de düzenlemek gerekir. Merkezimizde ortodontik ted. uzmanımız Dr. ALi Fuat Erciyas bey size bu konuda yardımcı olur. Tedavi uzun sürüyor 1-1.5 yıl, ücretini taksitle ödeyebilirsiniz. Selamlar Özel ATABEK ağız ve diş sağlığı merkezi. *** *** ** 07

16 Ekim 2017 08:51