BN
Soru Sahibi
17 Ocak 2014 00:37

diş ile ilgili

iyi akşamlar ceren hnm. benim 2 ay önce azı çürük dişim çekildi ve yerine 1 ay önce çakma (iki yanlara bağlantılı)(yanlış yazdıysam şimdiden kusura bakmayın) diş yapıldı. fakat yapılan dişin arka kısmında büyük bir açıklık var. bu sizce olması gereken birşeymi? yapılan dişin arkadan diş etine oturmaması normalmi? bütün yediğim şeyler oraya kaçıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. yapan dişçiye sorduğumda böyle olması normal zamanla o açık biraz daha kapanacak dedi. sizinde fikrinizi almak istedim. şimdiden teşekkürler.. iyi çalışmalar..

1 cevap
Cevaplar (1)

Cekim olan bolge 2-3haftada maksimum iyilesme saglar. Bosluk Artik daha fazla kapanmayacaktir

28 Ocak 2014 17:45