ŞA
Soru Sahibi
19 Mart 2016 17:50

dis hatalıkları

merhaba hocam,benim şoyle bir sorum var,benim çocukluğumdan beri diş sorunum vardı,simi iki çocuk annesi oldum,ve bu dişlerimi çok etkiledi,ilk doğumdan sonra iki dişimi kayip ettim,ve ikinci doğumdan sonrada gene iki dişim gitti,şimdi sorum şu ki alt çenemde 5,6,7 dişlerim yok,ve o yan yana olan dişlerin erine nasıl diş yaptırabilirim?noolur hocam bir çare bulmama yardımci olun...

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Asude Yılmaz
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba...Eksilen dişlerin yerine, ağız içi ve radyografi muayenesi başta olmak üzere, birçok faktöre bağlı olarak değişen tipte protez yapılabilir.Onun için bir diş hekimine muayene olmanızı öneririm.Sağlıklı günler...

20 Mart 2016 10:11