şz
Soru Sahibi
1 Ocak 2018 06:25

Diş gıcırdatma

Merhaba 5 yaşındaki kızım geceleri dişlerini gıcırdatıyor bazı gece çok yapıyor gıcırdatırken çok hareketlenip sağa sola dönüyor ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Berrin Bilgin
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, gün içerisinde nasıl zaman geçirdiğine dikkat edin . Stresli bir ortamda mı ,onu üzen birileri var mı ? Bunlar uykusuna yansıyabilir diş gıcırdatma şeklinde . Yatmadan önce rahatlaması için ılık ıhlamur içirebilirsiniz .

1 Ocak 2018 12:08