AZ
Soru Sahibi
6 Kasım 2015 10:46

Dış gebelik suphesi

Doktor hanim ben 5 hafta 6 günlük hamileyim ultrasona girdim kesem gözükmedi kan testi yaptırdım degerlerim yüksek çıktı ama yine de gözükmedi herhangi bi ağrım veya kanamam da yok sizce ben dış gebemiyim ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun:(

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ulun Uluğ
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Muhakkak doktor kontrolüne gidiniz. Gebelik test sonucunuz 1500 ve üzerinde ise ultrasonda görülmesi lazım

6 Kasım 2015 15:23