kg
Soru Sahibi
15 Temmuz 2015 13:09

Dis gebelik olabilir mi? Yoksa henuz erkenmi?

Merhaba hocam sat *** *** ** beta hcg degelerim 2 gun ara ile *** *** ** _*** *** **.2015_960 *** *** **_1605 ayin 14 unde yapilan vajinal ultrasonda kese gozukmedi rahimde kalinlasma varmis dis gebelik olabilit denildi?bhcg artislarinin illaki tam 2 katimi olmasi gerekiyor ?bhcg kac olursa kese gozukuyor ? Dis gebeligin hicbir belirtisi yok kanama agro sizi yok.genede dis gebelik olabilir mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geç yanıt için üzgünüm. Herhalde şimdiye kadar durumunuz belli olmuştur.

2 Ekim 2015 14:49