ks
Soru Sahibi
10 Mayıs 2016 02:38

Diş eti kanaması

Merhaba, dişimde cok derin bir dolgu vardı ve hassasiyet oluşturuyordu doktorum hassasiyetin şiddetini arttırdığı zaman kanal tedavisi yapmayı önerdi diş ipi kullandığım sırada sadece o dişimin olduğu bölgede kanama oluyor ayrıca diş içten kırılmış gibi ancak ufak ayna ile kontrol ettiğimde hiçbir şey görünmüyor ayrıca ağrı sızı hiçbir problem yok gibi sorun ne olabilir? kanal tedavisi gerekli midir? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Engin Bilgin
Diş Hekimi

eski dolgunuz yerinden oynamış olup iki diş arasında diş etine baskı yapmıştır kanama sebebi bu olabilir hekiminiz uygun gördü ise kanal tedavisi uygundur.

3 Haziran 2016 14:13