EK
Soru Sahibi
10 Nisan 2018 08:21

diş eti hastalığı

merhabalar diş etim 4-5 gündür şişmiş durumda.... hiçbirşey yiyemiyorum ağzımı açtığımda ve kapadığımda şişlik dişimin üstünde olduğu için acıyor ve arada kanıyor... kanama nedeni üstüne konuşurken bastığımdan olabilir çünkü dişimin tam üzerinde... çene tarafında yuvarlak bişey var şişlik gibi bu hastalık olmadan da orada arada kontrol ettiğimde şişlik vardı ve olan yer sağ alt tarafın en son tarafı boğaza en yakın dişin olduğu yer ve boğazımıda şişirmiş sanırsam ki yutkunurken acıyor.....

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler Panoramik röntgen çektirip dişhekimine gitmenizi öneririm.

17 Nisan 2018 15:28