ÜM
Soru Sahibi
16 Şubat 2017 11:58

DİŞ ETİ HASTALIĞI

Hocam öncelikle selam ederim.Benim diş eti rahatsızlıgım.Diş etinde şişme,kanma,çekilme vs.var.iki dişimde düştü.daha önce özel muaynehaneye diş doktoruna gittim tedavisinin olamdıgını söyledi.fırçala geçer temiz tut dedi gargara kullanmamı söyledi dediklerini harfıyen yapıyorum. şişmeler kanamalar devam ediyo.sizin öneri ve tedavi hakkında yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Mehmet Bey. Rahatsızlığınız anlattığınıza göre periodontoloji uzmanlarının alanına giriyor. Tedavi olamaz diye birşey yok bence. Size tavsiyem mutlaka iyi bir periodontoloji uzmanına görünmeniz. Sağlıkla kalınız...

8 Nisan 2017 10:05