DK
Soru Sahibi
30 Ekim 2018 23:34

Diş eti çekilmesi

Merhabalar bnm alt dış etlerimde çekilme var sürekli turuncu oluyorlar ve bir türlü geçmiyor disipi fırça ile temizlememe rağmen tedavisi olur mu acaba görsel olarak yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yücel Yılmaz
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Bir diş hekimine bavurup muayene olmanızı öneririm. Meslektaşımız gerek duyarsa, bir dişeti hastalıkları uzmanına yönlendirebilir. Saygılarımla...

30 Ekim 2018 23:38