ÇM
Soru Sahibi
11 Kasım 2018 23:52

Diş eti apsesi

Doktor bey merhaba 2 dişime kanal tedavisi yapıldı 2 yıldır hiç bir sorun yoktu ancak 1 ay önce diş etim apse yaptı şişiyor ve intihaplı şekilde fırçalayınca geçiyor belli bi saat sonra yine şişmeye başlıyor antibiyotik kullandım fayda etmedi nedeni ne olabilir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Kanal tedavili diş veya komşuluğundaki dişlerde sorun var demektir. Tek başına antibiyotik ile tedavi olamazsınız. Mutlaka müdahale gerekir. Hekiminize tekrar muayene olarak durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

14 Kasım 2018 18:25