BD
Soru Sahibi
22 Şubat 2018 15:22

Diş dolgusu

Dün üst iki ön dişime dolgu yapıldı bir tanesi normal. Fakat diğer dişim alt diş değdiğinde birşey çiğnerken sinir açıkta kalmış gibi acı hissediyorum ne yapmalıyım Dr u aradım hassasiyettir bekle dedi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Tülin Assaf
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

kusura bakmayın cevaplama da geç kaldım . bazen dolgu sonrası eğer sinirlere yakın bir çürük veya kavite varsa ödem oluşur . ve anti ödem tablet kullanarak ödem azaltılır . ama 48 saat sonrası aynı durum devam ederse kanal tedavisi şart demektir .başka ilaçlar işe yaramaz . geçmiş olsun

1 Mart 2018 18:25