19 Ocak 2016 11:37

Dis dolgusu

Hocam benim disim agri yapmiyordu ama dolgu yaptirmam gerekiyordu. Doktor kanal tedavisi gerekebilir de gerekmeyebilir de dedi. Sonucta 15-20 dakikalik bir surecte kanal tedavi yapildi. Dolgudan 1-2 gun sonra dolgu yapilan disime bastirinca acimaya basladi. Dolgu yaptirali 5 gun oldu hala bastirinca aciyor. Bu normal mi. Tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tedavilerden sonra bazen hassasiyet olabilir. Ancak yapılan işlemi ve sonrasını en iyi yapan hekim değerlendirebilir.

19 Ocak 2016 13:13