BY
Soru Sahibi
21 Kasım 2018 16:51

Diş dökülmesi ve implant tedavisi

Alt çenedeki dişlerin dökülmesi ile uygulanan implant tedavisi ileriki zamanlarda sorunlara yol açarmı? Ya da alt çenedeki dişlerin dökülmesine uygulanacak başka tedavi yöntemi varmı? Ortalama fiyatları nedir? Bilgi alabilir miyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle dişler diş eti provlemi nedeni ile sallanıp dökülüyorsa, diş eti tedavisi için periodontoloji denilen bölümden randevu almanızı öneririm. Tüm implant uygulamalarında, doğru hastaya doğru şekilde yapıldığı takdirde başarı oranı oldukça yüksektir. Diş kayıp nedeni diş eti hastalığı ise öncelikle bu tedavi edilmeli sonrasında implant tedavisi yapılmalıdır.

27 Kasım 2018 03:03