,S
Soru Sahibi
26 Eylül 2011 14:07

diş çıkarma sorunu

kolay gelsin doktor bey,,, benim diş etlerimde son bir haftadır bir kaşıntı var. bebeklerin diş çıkarma dönemlerindeki gibi kaşıntılar oluşuyor. nedeni ne olabilir. ne yapmam lazım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Metin Şanap
Diş Hekimi

Merhaba Dişetlerindeki ginvitis,periodontitis olarak adlandırdığımız enfeksiyonlar,diştaşları,diş aralarına gida artıklarının kaçması gibi problemler dişetlerinde kaşıntıya sebep olabilirler. Bu durumda bir diş hekmine başvurmalı ve hekimin tavsiyesi doğrultusunda tedavinizi yaptırmalısınız. saygılarımla

27 Eylül 2011 14:48