YY
Soru Sahibi
13 Kasım 2011 13:59

Ağrı

Sayın Metin ŞANAP Öncelikler merhabalar diliyorum , yaklaşık 2 gün önce başlayan bir diş ağrım var , ağrı sürekli değil sadece ama sadece sol tarafımda yemek çiğnediğim zaman üst tarafta çok az bir ağrı hissediyorum , su , çay vb... şeyler içerken herhangi bir ağrı ve sızı yok , dişlerimde günde en az 2 defa 3 dakika süre ile fırçalıyorum , gözle görünür bir çürük veya lekeye rastlamadım , 20 lik diş ağrısımı diye düşünüyorum yorumunuzu almak istedim bir tabibe gitmeden önce , ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Metin Şanap
Diş Hekimi

Merhaba Muayene etmeden yorum yapmak çok zor. Doktorunuz herhangi bir çürük olup olmadığını kontrol etmelidir.sizin göremediğiniz arayüz çürükleri olabilir. Ayrıca bahsettiğiniz gibi 20 yaş dişinin ağrısı da olabilir. Diş aralarına kaçan yemek artıkları da çürük olmadığı halde o bölgede ağrıya neden olabilir.

15 Kasım 2011 13:44