KG
Soru Sahibi
18 Ekim 2020 16:49

DİŞ ÇEKİMİ

Merhaba. benim 20 lik dişim kırıldı sadece kökü var .Genel Anestezi ile çektirmek istiyorum.Normal çektirmeye korkuyorum . Genel Anestezi benim için güvenilir olur mu.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Geçmiş olsun öncelikle. 20 yas dişiniz isterseniz genel anestezi isterseniz de "sedasyon" denilen daha hafif bir uyutulma yöntemi ile alınabilir. Eğer genel anestezi yapılacaksa bazı tetkikler istenir. Eğer tetkik sonuçlarında bir problem yoksa genel anestezi uygulamakta bir sakınca olmaz. Saglıklı kalınız🙂

22 Ekim 2020 21:28