UR
Soru Sahibi
15 Ocak 2016 20:38

Dis cekimi

İyi aksamlar sag ust cenemdeki 20lik disimi cektirdim cekim biraz zor oldu dikis yedi tane felan dikis atildi cekildikten sonra doktorlar burnumu sıkıp nefes vermemi soledilrer bi kackere bisey yok dediler disim cekileli bir hafta oldu bugun dikisleri aldirdim yanliz eve geldigimdeb beri iki kez burnumdan birden sari bi su geliyor doktora gitmelimiyim bisey olmus olabilirmi birde cenemi acmakta hala zorlaniyorum simdiden teskkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Burhan Hakan Oray
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, dişhekiminiz tarafından da kontrolünüz yapılıp sorununuz olmadığı söylenmiş, yirmi yaş dişlerinin çekiminde yapılan işleme bağlı bu tür sıkıntılar vb. yaşanabilir birkaç gün bekleyip şikayetleriniz geçmezse veya artarsa doktorunuza başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

16 Ocak 2016 09:29