ab
Soru Sahibi
19 Aralık 2018 09:25

dis ağrısı

Hocam merhaba benim 2 gündür sol üst en arka diğer sağ üst en arkada bulunan damağımda ağrı var tam emin değilim ama şişlik de var gibi dilimleri damağın üzerine bastirdigim da bu ağrı dahaa da belirgin oluyor bu neden olur hocam ne yapmalıyım sizce ilginize şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene etmeden bir şey söylemek mümkün değil maalesef. Diş kaynaklı da olabilir, yumuşak doku zedelenmesi de olabilir.

20 Aralık 2018 01:41