EN
Soru Sahibi
5 Eylül 2013 01:04

diş ağrısı

iyi akşamlar doktor hnm. benim sorunum 7-8 senedir geçmeyen,nedeni bulunamayan ve son zamanlarda hergün ağrıyan dişlerim sorunum nevralji değil. nörolojiyede gittim çünkü. ağrı poliklinikleri yalnızca benim sorunum ile ilgilenir mi. ilgilenirse nasıl bir tedavi uygulanabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Alev Üstüner
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Buradan cevap bulunması kolay değil tabiki ağrı doktoruna gitmenizi sizin için tavsiye ederim ağrısız günler dilerim

17 Eylül 2013 00:06