UE
Soru Sahibi
28 Ocak 2021 16:39

20lik Diş çekimi

Merhabalar 3 ay 20lik dişimi çektirmek için özel bir kliniğe gittim. İğne yapıp uyuşturcağını söyledi iğneyi yaptıktan hemen sonra yanagım baya şişmeye başladı 1 hafta içinde ancak indi dişimi çektiremedim acaba birdaha aynı şey yaşanır mı sebebi ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Alev Üstüner
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

allerjik bir reaksiyon gelişmiş olabilir kullanılan lokal anestezik ilaçla ilgili veya o bölgenin sinirine çok yakın enjeksiyon olabilir ,ilacın adını öğrenmeniz iyi olur farklı bir ajan ilaç kullanılmasını talep edebilirsiniz sağlıkla kalın...

4 Mart 2021 22:39