kk
Soru Sahibi
4 Eylül 2020 20:04

Dirseğimde bir şeyler oynuyor

Merhaba hocam. Sol dirseğimi her kapattığımda ulnar sinir olduğunu düşündüğüm sinirsel kalın bir şey kubital tünelden çıkıp kemiğin diğer tarafına geçiyor ve spor yaparken sürekli ses geliyor. Şu zamana kadar parmaklarda uyuşma ya da güç kaybı gibi sorunlar yaşamadım. Çok nadiren ön kol ve trisepsin çalıştığı hareketlerde bir ağrı oluyor aynı harekete devam edersem ağrı aratarak devam ediyor eğer ki durursam geçiyor. Dün internette tavsiye edilen bazı egzersizleri yapmaya başladım. Egzersizlerle bu sorunu aşabilir miyim yoksa cerrahi bir operasyon gerekir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alihan Derincek
Ortopedi ve Travmatoloji

Egzersiz faydalı olurmu sorusundan önce problemin adı konulmalı yani tanı

6 Eylül 2020 14:28