SS
Soru Sahibi
4 Eylül 2014 17:36

Dil pası ve ağız tatsızlığı

Merhaba uzun aylardır dilim sarımtırak beyaz, yoğun bir koku ve tatsızlık var.. kbb'ye gittim boğazım bir problem olmadığı söylendi.. dahiliyye uzmanı mide kaynaklığı olabileğini düşünüp prabex 20mg verdi 3 gündür kullanıyorum ama bi değişiklik yok.. cildiye bölümü dil pası ile ilgiliniyormuş.. ne yapmam gerekiyor ağız tatsızlığı ve kokudan kurtulamıyorum?

1 cevap
Cevaplar (1)

acele etmeyin ic hast uzmanının tedavisi önemli sonrasında dermatolojiye danışın ve diş muayenenizi ihmal etmeyin

19 Eylül 2014 14:03