TS
Soru Sahibi
10 Eylül 2015 22:11

Dil Gelişimi

GELİŞİMİ Hocam 44 aylık kızım var Tam ve anlamlı cümleler kuramıyor. Örneğin üç heceli kelime kullamamıyor Olumsuz kelimeleri söyleyemiyor. Bazı kelimeleri değiştirerek söylüyor(Örneğin '' ben'' yerine '' men '' ) K,L,F,R harflerini söylerken çok zorlanıyor Zihinsel gelişiminde bir sorun olduğunu düşünmüyorum Eşleştirme ve hafıza oyunlarında gayet başarılı Tavsiyeniz nedir Ne yapalıyım??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yusuf Yasin Gümüş
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

yakın ailede konuşma bozukluğu olan birisi yoksa kreşe göndermenizi öneririm

18 Eylül 2015 10:50