kb
Soru Sahibi
6 Ağustos 2014 16:13

deri yaz izleri

hocam bende 4-5 senedir.yaz aylarında çıkan,özelikle yüzümde ve vücudumun üst kısmında beyaz lekeler çıkıyor kışın kayboluyor.yakından bakınca belli oluyor.doktor mantarın bir çeşidi dedi,ama ne kulandıysam geçmedi.arkadaş bendede vardı dedi oralara yüksek dereceli kolanya ile bastırarak sür dedi.ne kulanmalıyım ne zamanda geçer.teşekürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

p versicolor denilen bir yüzeyel mantar hastalığı olabilir alcool iodee %2 lik her gun surun iyi kurulanın bir mantar karşıtı spray de kullanın

22 Ağustos 2014 23:44