ah
Soru Sahibi
12 Temmuz 2021 12:12

depresyon ve panık atak tedavısı

mrb fulden hanım yıllardan berı panık atak ve depresyon hastasıyım bır cok kez pısıkıyatrı doktorlarına gıttım ılac ve terapı aldım hıc faydasını gormedım en son psıkıyatrı doktoruna gıttım ılac verdı gonderdı ve 1 yılı gectı kullanıyorum benı ne arıyor ne soruyor bırakamıyorumda ıyılesemedımde sızde tedavısı varmı bana yardımsı olursanız cok sevınırım saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fulden Küçük
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba *** *** ** 52 numaradan bize ulaşabilirsiniz size ayrintili bilgi verebiliriz

2 Ağustos 2021 10:26