22 Haziran 2019 13:18

daralma dediler

Syn : Onur Kulaksızoğlu. 2016 yılında bel fıtığından ameliyat oldum, ağrılarım hiç geçmeyip 4-5 farklı doktora basvurduğumda ameliyatımın iyi geçtiğini ameliyat edilen yerin güzel temizlendiği bilgisi verildi. Ağrılarımın sebebini sorduğumda; sorunumun kanal daralması olduğunu doktarlar ifade ettiler. 38 yaşındayım ve Gençlik spor bakanlığında Tenis antrenörü olarak çalışmaktayım. 2 defa epidural iğne tedevisi oldum ancak hiç fayda etmedi. Eğilirken yürürken namaz kılarken hatta wc ihtiyacımda bile çok zorlanıyorum,gece yatakta dönerken bile eziyet oluyor. Çocuğumu kucağıma alıp kaldıramıyorum, herşeyden başka mesleğimi yaparken zorlanıyorum. Hayat kalitem inanılmaz düştü, buna ilaveten spor yapıyorum sanki bıraksam daha kötü olacak sanıyorum ama spor yaptıktan sonra haraket edemiyorum resmen.Haftada belki 1 gün hafif ağrı ile atlatıyorum.Diğer günler tam belimin merkezinde topuz (çivili top) varmış gibi en ufak harakette çok farklı noktalarda batmalar meydana geliyor. İnanılmaz müşkil bir durumdayım , 3 yıldır psikolojim çok bouldu, yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkirler Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Özkan Bey merhabalar, Öncelikle büyük geçmiş olsun. bu durumda mutlaka dinamik filmlerle değerlendirmek lazım. gelin sağlığınıza bir an önce kavuşmak için bu filmlerle değerlendirme yapalım ona göre de Gereken neyse yapar sizi sağlığınıza kavuştururuz.

24 Haziran 2019 08:24