am
Soru Sahibi
11 Nisan 2018 00:46

d vitamini

merhaba iyi günler size bir sorum olacaktı ben d vitamini aldım eczaneden d vit ampul şeklinde benim d vitaminim ya düşük yada sınırda genelde kanımda d vitamini baktirmadan kullansam bir zararı olur mu diyelim d vitamini yeterli düzeyde yine de kullanmak zarar verir mi teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serab Arslan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Evet D vit fazladı zararlı Tek doz almak yara sağlamak zaten En iyisi ölçüm yaparak uygulamaktır Bu aydan sonra güneş yopun olacağı için güneşlenmek daha uygun

11 Nisan 2018 08:24