YI
Soru Sahibi
11 Ağustos 2016 18:53

çürük üzerine köprü

dişlerime köprü yaptırıyorum. dişlerimde çürük gibi leke var. tedavi etmeyece misiniz dedim. doktor sert zemin üzerinde tedavi gerekmez tedavi etsek kanal gerekir şimdi diyor ama tedirginim. sonra köprü altında çürüyüp gidermi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Gözde Anıl Gürbüz
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba, köprüler ve restorasyonlar altında çürük doku bırakmayı tabi ki istemeyiz, köprüler yapılmadan önce gerekli tedavilerin bitmiş olmasını isteriz. Hekiminiz zaten size konu ile ilgili bilgilendirmeyi yapmış bu yüzden muayene etmediğimiz bir diş için buradan değerlendirme yapmak yanlış olacaktır. İyi günler diliyorum

20 Eylül 2016 13:34