ke
Soru Sahibi
9 Aralık 2015 08:45

Curuk disimi cektirmeli miyim

Merhaba. Size bir sorum olacak. 23 yasindayim kizlik donemimden sol kopek disimin hafif rengi siyah gibiydi curuyecegi belliydi ama hicbir sorun yoktu dogum ve emzirme donemi disimi mahvetti suan ici oyuk basimla beraber agriyor ama kopek disi oldugu icin korkuyorum cektirmek istemiyorum nasil tedavi yontemi onerirsiniz.. birde iki yasinda kizim demir ve cinko surubu aliyor uc gundur ama on dislerinde kararma oldu curume tehlikesi mi var.. simdiden tesekkurler cavabinizi bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Dişiniz çekilmez, muayeneniz sonrası gereken tedaviler ile ağızda kalması sağlanır. Gecikmeden bir diş hekimine başvurunuz. Kızınızın dişleri içtiği ilaçlar yüzünden renklenmiş olabilir ancak yinede bir diş hekimi genel kontrol yaparsa daha iyi olur. Ağız bakımı yapıldığı müddetçe çürüme olmayacaktır.

13 Aralık 2015 03:26